Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után ez normális?

Gyökérkezelés után ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap gyökérkezelésen estem át. Kicsit jobban vérzett a kelleténél, ezért tegnap nem kaptam meg a gyógytömést, hogy kijöjjön minden aminek ki kellett. (természetesen lezárta kisebb vattákkal,ami nem is esett ki). Ma mentem vissza a gyógytömésért, először nem kaptam érzéstelenítőt, és amikor elkezdte azzal a tűvel kicsit piszkálni, majdnem kiugrottam a székből, annyira nagyon fájt. 2x kaptam ma érzéstelenítőt, amikor kérdeztem nem sikerült-e a tegnapi kezelés, annyit mondott, hogy kiszedett minden ideget, viszont gyulladás lehet még rajta.

Ez vajon lehetséges? Mert a mai kisebb kezelést traumaként éltem meg a tegnapihoz képest....Tegnap is kaptam 2 érzéstelenítőt, de ma a legerősebbet..



2020. okt. 8. 16:35
 1/1 Noncsi2020 ***** válasza:
Annak idején gyökérkezelés után 2 próbatömést kaptam. Az elsőnél újra szedtek idegen, de érzéstelenítés nélkül. Majd össze szartam magam. Azt mondta nem szükséges, de mintha az álkapcsom szakadt volna le. Első utam a gyógyszertárban vezetett. Második alkalom után még fajt, de nem annyira mint előző 4napig. Mikor rendes tömést kaptam utána 1 teljes napig hatot a fájdalom csillapító. Mikor elmúlt már nem is fájt. Jobban vagy már?
2020. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!