Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt fogíny mennyi idő...

Gyulladt fogíny mennyi idő alatt gyógyul meg?

Figyelt kérdés
Gyökérkezelni kellett alul a leghátsó fogam. Már teljesen kész van, bent van a végleges tömés, azonban a folyamat felsértette az ínyem a fog mögött, vérzett is. Ennek már 4 napja. Önmagában nem fáj, de amint hozzáér valami, vagy ha teljesen összecsukom az állkapcsom, akkor érzékeny, fáj. Ez kb. mennyi idő alatt jön helyre? (Nem rágok azon az oldalon) Illetve van rá valami, ami segítheti a gyógyulását?

2020. okt. 11. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Gyömbér- vagy kakukkfűolajjal be lehet kenni, ha nagyon csíp inkább kissé hígítva.
2020. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szájvízzel kell öblögetni, napjában többször is.
2020. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Corsodyl öblögető vagy listerine gum protection szájvíz

Illóolajak nem valók a szádba!!!

2020. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a Gengigel gél segített, drága, de nagyon hamar elmúlt az ínygyulladás és fájdalom, nekem is gyökérkezelték, de előtte egy nagy pukli volt az ínyemen és nagyon fájt. Öblögetőtől előtte még rosszabb lett.
2020. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Chlorhexamed (azt hiszem ez a neve) szajvizzel nagyon gyorsan rendbe jön :))
2020. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem curasept öblögetőt adott az orvos hasonló problémára. Jó volt.
2020. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Curasept, chlorhexamed ès a corsodyl mind clirhexidrin tök mindegy melyiket veszed
2020. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 petraa07 ***** válasza:
Ha chlorhexidine tartalmú szájvizet használsz végül csakis terápiásan szabad alkalmazni. Maximum 1 - 2 hétig de ez esetben szerintem elég 5 nap is.
2020. okt. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2020. okt. 14. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!