Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne esztétikailag...

Mennyibe kerülne esztétikailag rendbetenni a fogazatom?

Figyelt kérdés

Pár hátsó fogam (ínnyel együtt, nem folytatódik az íny egy adott szakaszán (2fog szakaszán)) nincs meg, valamint némelyik fogam picit csálé(genetikai okok, pedig ápoltam gondosan). Lehet látni nagyon extrém "átalakulásokat" előtte-utána képekkel (több fog hiányzása, NEM genetika miatt, eszméletlen sárga fogak)magyar fogászati oldalakon csak ár nincs kiírva mennyi volt.

Saccra mennyibe kerülhet egy ilyen? Lehet két nagy távlat is, mivel nem sok infot tudtam leírni. (Egy olyan fogazatot szeretnék, amivel nyugodtan mosolyoghatok)



2020. okt. 12. 20:54
 1/4 A kérdező kommentje:

A következő link megtekintését akkor ajánlom, HA birod a rossz látványt. Másképp ne nézd meg. (Evés közben sem ajánlott)


Ilyenekre gondolok: [link]

2020. okt. 12. 20:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tobbszazezer forint minimum. Nekem felnőtt fejjel volt fogszabalyzom alul felül, fogat is húztak stb... Mindennel együtt majd fel millió de ezt azért nem egyszerre kell kifizetni. Esetleg keress valami kisebb fogaszatot mert nagy különbségek vannak azért az árakban.
2020. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Az ár nekem mindegy, nem sajnálom rá a pénzt. Inkább fizetek többet egy jobbért, mint keveset (ami ugyanúgy sok) egy rosszért.
2020. okt. 12. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy példa, de ez a drágábbak közül való:

[link]

2020. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!