Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vajon menjek át más fogszabály...

Vajon menjek át más fogszabályzoshoz?

Figyelt kérdés

Szóval 2 éve járok egyhez,mélyharapással. Éjjeli fogszabályzót adott,azt a pántost. Úgy beszéltük,hogy ma amikor megyek akkor felteszi az állandót. De hirtelen meggondolta magát és mondja,hogy a vírushelyzet miatt nem tudja felrakni így 3 hónap múlva menjek vissza és még hordjam az éjjelit. Kijelentette,hogy már nem segít semmit.

Tényleg én attól félek,hogy 3 hónap múlva visszamegyek és akkor kijelenti,hogy menjek vissza 3 hónap múlva ugyanúgy az éjjelivel.

Már nagyon meguntam hordani is,semmi egyébért nem hordom csak,hogy ne csusszon vissza.



2020. okt. 19. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is állandó fogszabályzóm van, nekem a felsőt tavaly novemberben rakták fel, az alsót már a vírus ideje alatt, júliusban. Én átmennék máshova, mert 3 hónap alatt rengeteget változik a fogsor, én nem akarnék ennyi időt elveszteni. És van egy csomó olyan hely, ahol a vírus alatt is megcsinálják.
2020. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is,még a héten felhívok egy másik rendelőt. Régebben még keresztanyám mondta,hogy fél évig hordozta a lányát ide végül azt mondta nekik,hogy nem lehet feltenni a fogszabályzót.
2020. okt. 19. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az éjszakai semmit sem ért, én a helyedben minél hamarabb felrakatnám valahol az állandót.
2020. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Nekem úgy 1,5 évig még tényleg hozta helyre valamennyire,ebben az elmúlt félévben semmit már. Fel is hívtam egy másik rendelőt és novemberben mehetek is.
2020. okt. 26. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!