Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki mit evett, ivott foghúzás...

Ki mit evett, ivott foghúzás utáni napokban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Hétfőn vagy kedden esedékes egy eléggé problémás fogam húzása,(középtájt helyezkedik el a fog nem hátul és nem elől) , szájsebészeten történik majd, valószínűleg még néhány vágás kíséretében. Azt tudom hogy tejterméket, tojást, pépes illetve apró darabos ételt nem ajánlatos de akkor mégis mit egyek? Van valakinek valami bevált dolog esetleg? És mennyi ideig kell vigyázni általában az ételekkel?

#ital #étel #foghúzás #Szájsebészeti beavatkozás
2020. okt. 25. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Aznap nem ettem semmit, másnap szinte mindent, ami nem kemény, de csakis a másik oldalon rágtam egy ideig.
2020. okt. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanilyen szitu volt. Szájsebészet, vágás, varrás. Fő ételem a lekváros palacsinta volt, de ettem főtt krumplit pörkölt szaftjával, főzeléket növényi tejjel készítve, turmixokat növényi tejjel, kásákat szintén így. Levesek is mentek, a zöldséget könnyű össze rágni ami a levesbe fő, mindig tettem bele krumplit is ami laktat. Növényi joghurtot is ettem. Munkahelyen zacskós leveseket (tudod amit bögrébe kell készíteni), májkrémet és vagdaltakat ettem magában és növényi joghurtot meg banánt.

Mondjuk én elég mindenevő vagyok. :)

2020. okt. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Én főleg vizet ittam, de a reggeli kávét azért nem bírtam kihagyni. Meg igyekeztem olyat enni, amiben nincs tej, szerencsére nem volt semmi gond. A húzás az nagyon rossz volt, de utána már minden rendben volt.
2020. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok jó ötletet 🥰 szuperek vagytok!
2020. okt. 25. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

vizet ittam csak

puffasztott rizs, puffasztott kukoricát ettem, igyekeztem tejeset fűszereset kerülni.

2021. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!