Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol csináltathatok veneers-t...

Hol csináltathatok veneers-t (porcelán lapka a fogon)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Magyarországon foglalkozik valamelyik fogorvos, rendelő, klinika ilyen, úgynevezett porcelánhéj / porcelán lapka / veneer / veneers technikával?

Ez egy "új" fogfehérítési, fogápolási, mosolyjavítási technika. A fogakra porcelán lapokat raknak, így egységes, tökéletes mosolyod lehet, és csodafehér fogaid.

Egyébként én aggódom, hogy ez nem fedi csak el a problémákat és nem rohad-e alatta a fog stb, mindenesetre nekem egészséges fogaim vannak, csak nagyon picit állnak egyesek rosszul per nincsen egyvonalban a végük (ahogy kb senkinek, tudom, bar volt olysn nom akinek szinte az egesz fogsora alul felul egy vonalat kepezett es tökéletesen zárt). Ezen szeretnék segíteni, mert évekig tartó fogszabalyzasom volt mar mindemfele uto szabalyzassal, de így 8 év elteltével bealltak ugy a fogaim, ahogy akartak ahhoz képest, és megint nem tökéletes, ezen szeretnék javítani. Na meg a porcelan talán védené is a hideg-meleg behatasoktol kicsit talan, meg mindentől.


Mit gondoltok erről?

És legfőképpen:

Hol csinálnak itthon ilyet?



2020. okt. 28. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarul héjnak hívják és elég sok helyek csinálnak ilyet.


Csak esztétikai okból én magamnak nem csiszoltatnék le egészséges fogat ilyen célból. Talán ha TV-bemondó lennék vagy ilyesmi.

2020. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2020. okt. 31. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!