Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elektromos fogkefét hol éri...

Elektromos fogkefét hol éri meg venni,és milyet?Ami strapabíró,és nem horror áron van?És tudok majd tutira hozzá venni fejet,ha majd kell?

Figyelt kérdés
Dm? Rossmann? Gyógyszertár? Hol olcsóbb picit?Meg vagytok vele elégedve,ha van?

2020. nov. 1. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem oral-b van, ami elég drága, de már 6 éve használom és bírja. Fejet utángyártottat vettem hozzá egy webshopban, 20 db-os csomagot, így olcsó volt, igazából ezen lehet sokat spórolni. Nem aggódom amiatt, hogy a nyél élettartama alatt ne legyen kapható, nagyon elterjedt ez a típus.
2020. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nézd, nekem egy Philips Sonicare fogkefém van, ami bizony 70ezer forint. Nagyon sokféle elektromos fogkefét próbáltam, az 5ezrestől a 70ezres Oral-B-ig, nekem egyik sem jött be, szemben ezzel a sonicarerel. Ez ugyanakkor én vagyok, megértem, ha nem akarsz ennyi pénzt rákölteni, de azért az legyen a fejedben, hogy olcsó húsnak híg a leve. Legalább egy középkategóriásat próbálj szerezni.
2020. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve az elemet,vagy az akksit könnyebb pótolni?Melyik tart jobban?
2020. nov. 17. 09:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Oral-B 600 As amit vettem Meddig kell tőlteni?Ti hogy tisztítjátok?
2020. nov. 23. 13:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!