Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akiknek "tökéletes mosolya"...

Akiknek "tökéletes mosolya" van (sztárok, celebek, színészek, közszereplők) azoknak mind meg van csináltatva fogorvos által?

Figyelt kérdés
0hiba. 100% esztétikai fogazat. Ezek nekik mennyibe kerültek?

2020. nov. 2. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag igen.


Hacsak nem készülsz celebnek, de kellően egészségtudatos vagy, akkor viszont elég ha megfelelően ápolod (kérj útbaigazítást a fogorvosodtól ehhez), és félévente-évente jársz kontrollra, az esetleges hiányzó fogakat meg pótoltatod.


Egészséges fog gyengítése fehérítéssel (ami amúgy is pár hónapig tart) vagy lecsiszoltatása pusztán azért, hogy egy jó fehér héj / korona kerüljön rá véleményem szerint ugyanaz a buta konzumerista kategória, mint a szolárium (ahol egy tök káros és veszélyes hatásnak teszed ki a bőrt az anyajegyeiddel együtt, hogy pár hétig barna legyél).

2020. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokba :D
2020. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #2 nagyjából mennyibe kerül? számszerűsítve.
2020. nov. 3. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mit csináltatnak.

De laza 1-2 milliótól kezdődik egy teljes fogsor megcsinálása héjjal vagy implantátummal. És ez itthon.

Amerikában ennél is több és ugye az amerikaiak a fogukra háklisak, szinte mindenkinek meg van csinálva vagy legalább ki van fehérítve.

2020. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon kevés hírességnek eredeti a tökéletes mosolya. Egyszerűen olyan fehér sok sztárnak, ami már genetikailag nem lehetséges. Mondjuk már van is az a foka a fehérségnek, ami nem természetes, lerí róla, hogy nem igazi. Szerintem a pótlásokból is az az igazán szép, ami pont annyira fehér, hogy még természetes. Ilyenre is meg tudják csinálni a fogorvosok, szóval nem értem, hogy mi ez a hófehérség őrület. Szép a fehér fog, de bizonyos szint után már a másik véglet.
2020. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem a nagyon tökéletes mosoly sem annyira tetszik. Mármint szép, de amikor már annyira szabályos, mint egy kivehető műfogsor, pláne ha mellé vakítóan fehér is, az már nekem sok. Pont attól a kis szabálytalansággól lesz egyedi az ember mosolya, hogy mondjuk van egy kis rés stb l. Persze akinek alapból tökéletesen nőtt a foga és fehér, az rendben van. De nem feltétlenül kell az ijesztően tökéletes mosolyra törekedni szerintem, hogyha a rágásban nem akadályoz. Sajnos a média már nagyon régóta befolyásolni akarja az ízlésünket, pl Ingrid Bergman színésznőnek ki akarták cseréltetni a fogait a menedzserei, mikor nagyon szép volt alapból is.
2020. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pl ő borzalmas ezekkel a fogakkal. Nekem ez már a nevetséges kategória. :D

[link]

2020. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!