Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bal oldali bölcsességfoga...

Alsó bal oldali bölcsességfogat műteni kell, mert nem lehet simán húzni. Eddig nem fájt, de a napokban egyre jobban,és kisugárzik a fülembe is. Kezdenek most ebben a vírusos helyzetben vele valamit,vagy meg se merjek jelenni ilyen problémával?

Figyelt kérdés

A fog eddig abszolút tünetmentes volt, az utóbbi 2 hétben kezdett el úgy fájni,hogy a környező fogak is fájnak tőle. Már előbb is gondoltam a műtétre, de a fogorvosom azt javasolta,hogy addig ne bolygattassam, ameddig nincsen vele problémám, mert egyébként egészséges a fog, csak ferdén áll,és nyomja a többit.

Úgy vagyok vele,hogy meg sem merem említeni szájsebészeten, hogy ennyire fáj a fogam, mert leordítják a fejem,hogy ebben a vírusos helyzetben van ennél is fontosabb. A fogorvosra meg nem hivatkozhatok,hogy ezt meg ezt mondta,...Mit csináljak?


2020. nov. 8. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ferden all, es nyomja a tobbit, nem tudom, hogy mondhatta a fogorvosod, hogy ne bolygasd.


Szajsebeszet nem tudom mennyire halt most meg, de maganba biztos kiszedik. Nekem 25-ert mutottek/db, szerintem nagyjabol ez egy atlagar lehet.

2020. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!