Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos karantén alatt?

Fogorvos karantén alatt?

Figyelt kérdés
A tavaszi karantén ideje alatt pár tömésem kihullott és elég csúnyán néznek ki. Kisvárosban élek és itt csak egy fogorvos van aki csak annyit mondott, hogy a törvény megköti a kezét, csak akkor lehet menni, ha fáj. Nem fáj a fogam, de félek, hogy ha tovább csúszik akkor baj lesz belőle. Mit tudok tenni?
2020. nov. 9. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát pont most gáz, de eddig lehetett volna.
2020. nov. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én már hetek óta járok tömést csináltatni. Nekem a dokim nem mondta, h.nem lehet. A rendelője is tele van. Szerdától szigorítanak?
2020. nov. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Augusztusban is akartam tőle időpontot kérni, de akkor is a törvényre hívatkozott

2. Elméletileg igen

2020. nov. 9. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor ott valami nem oké. Én is voltam augusztus-szeptemberben, szintén vidék, közepes város.
2020. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen törvény jelenleg.
2020. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!