Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájzár meddig marad?

Szájzár meddig marad?

Figyelt kérdés
Szerdán kihúztak egy alsó bölcsességfogam, nem volt gyulladt, még időben húzattam. Már kb minden tünetem elmúlt, kivéve a szájzárat. Most 5. Napja annyira nyílik csak a szám, hogy fogatmosni épp tudok, kb 2 ujjnyira... próbálok tátogni, de aggódok már.

2020. nov. 15. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza, lehet valamilyen plusz kezelésre lesz emiatt szükséged, nővéremnek legalábbis kellett.

Nekem is volt szájzáram, direkt elkezdtem mozgatni, tátogni, hogy ne betonozódjon le. Nagyon fájt, de viszont hosszútávon sokkal jobban lett és nem lett durva szájzáram se. Esetleg próbáld óvatosan masszírozni az állkapocsi ízületed, miközben mozgatod.

2020. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen plusz kezelés kellett?
2020. nov. 16. 04:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Járnia kellett párszor valamilyen lézeres kezelésre, vagy sugárra... nem tudom, de nem fájt semmi, csak odatartottak neki valami gépet. De nagyon nem mesélt róla, jól lett aztán a segítségével.
2020. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!