Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sima fogorvos is kihúzza a...

Sima fogorvos is kihúzza a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés
A bal oldalon eléggé kinőtt a másik oldalon pedig annyira gyenge vagy inkább ugy mondom vékony kis részek nőttek ki hogy amikor chipset ettem letört inyig. Lelkileg egyre jobban probálom rászedni magam hiszen a megteszen utánna tuti azt fogom hinni hogy bármire képes vagyok. Félek hogy pánikrohamot kapok.
2020. nov. 19. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nekem kihúzta, de arra készülj fel, hogy valószínűleg szájzárat fogsz kapni, és még 1-2 hétig nagyon fog fájni
2020. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
69%
mindenképp szájsebészt keress fel
2020. nov. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal felsőt bevállalta a fogorvosom úgy hogy negyede le volt törve,kicsit nehezen adta magát,de kb 5-6 perc alatt kint volt.A bal alsó vízszintesen nőtt,egy kis rész látszott ki a fogból,az íny alatt volt..na azzal már a szájsebészetre küldött..ott megizzadt vele a doki,és én is,jó 3/4-ed óra volt mire kiszedte..
2020. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!