Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A sote golyataboraban tenyleg...

A sote golyataboraban tenyleg kotelezo volt a fogaszati szures?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Ötször voltam sotés gólyatáborban, de ilyet még nem hallottam. :D


Idén nem voltam, de úgy tudom, csak covid PCR kellett, meg talán a háziorvostól egy papír, hogy közösségbe mehetsz.

2020. nov. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Instan lattam, h 2 korben ulnek, mindenkinel van egy kb 40 centis fogkefe+tukor a kezeben, es par embert fogorvosi szekben is vilagitanak a felsobbevesek, hat meg a viz is levert... :D Akkor az mi volt?
2020. nov. 19. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

Két tippem van:

1) a FOK-osoknak valami játéka

2) ha tényleg volt igazi fogorvosi székük meg lámpájuk, akkor valami MFHE-s szűrőbuszos akció lehetett.


Hallgatói szervezetek szoktak ilyen buszos szűrővizsgálatokat csinálni (én speciel melanomáról hallottam már, de fogászatiról még nem), de ezek nyilván teljesen fakultatívak. Játékoknál meg ha úgy érzed, hogy nálad valami már túlmegy egy határon, akkor szólsz. De egyébként tiltott minden olyan játék, ami megalázó vagy bármilyen testi-lelki sérelmet okozhat.

2020. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!