Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, eléggé hipochonder, és eddig minden este úgy aludtam el, hogy attól féltem, hogy ha elalszom,meghalok. Most tök nyugodt vagyok, és mintha megbekeltem volna a halállal. Úgy nézek a dolgokra hogy utoljára látom őket,és ez megijeszt. Ez azt jelenti,hogy meg fogok halni? Nagyon össze vagyok zavarodva.

2020. nov. 29. 01:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj most nézem hogy eléggé rossz kategóriaba tettem, bocsánat
2020. nov. 29. 01:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Szorongásnak hívják,ha nem kezeled könnyen pánikbetegségé alakulhat.
2020. nov. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szimulál és nem hazudik": a hipochondria - Magyar ...

magyarnarancs.hu › tudomany › ne...

Translate this page

Dec 12, 2017 — Aztán jött a pánikroham, a depresszió, és rám tört egy furcsa érzés: iszonyatos félelem, hogy ... Felismerve a hipochonder címkében rejlő hátrányos ... mint azt a régi korok – sokszor akár orvosi – előítéletei beállították: a betegség nem ... Sokat beszélgettünk erről a férjemmel, akinek fiatalkorában volt ilyen ...

Missing: vagyok, ‎eléggé ‎halálfélelmem ‎utoljára ‎látom


Orvos válaszol - Protexin - protexin.hu

protexin.hu › Orvos válaszol › Orvos válaszol

Diétán vagyok egy hete ...ettem egy picike levest nagyon fáj a hasan a gyomrom tőle. ... A gyógyszerbeállítás és leépités sajnos eléggé egyedi, javaslatainkat ... szintén tompa fájdalmat érzek, gyakran vannak hőhullámaim ès halálfélelmem van. ... 1-2 naponta rámtör a hasmenés, ilyenkor nyákos világos híg széklet távozik

2020. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!