Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segítene valaki? (Fogszabályzó)

Segítene valaki? (Fogszabályzó)

Figyelt kérdés

Már elég régóta szeretnék fogszabályzót. Genetika miatt felül az első két fogaim mellett mindkét oldalt a fog kicsit feljebb nőtt és ezáltal olyan vámpír hatást kelt vagy hogy is fogalmazzak. Szeretnék tanácsot kérni aki már jártas ebben, hogy kihez érdemes menni/kit ajánlotok? Szolnok vagy Heves megyében keresnék elsősorban, az van hozzám legközelebb. 17 éves vagyok, szeretnék 18 éves korom előtt, mert úgy tudom olcsóbb még. Sajnos eddig csak 200-300 ezer forint körül láttam eddig, olcsóbbra nagyon ne számítsak?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat.



2020. nov. 29. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Menj el a körzeti fogorvoshoz és mond el neki, hogy szeretnél fogszabályzót. Kétlem, hogy még nem adtak javaslatot. Szóval ő elküld államilag támogatott fogszabályzó rendelésre. 18,vagy amíg nappali tagozatos vagy, addig támogatja a TB. Azt hiszem csak a fogszabályozó készüléket kell kifizetni.

Remélem tudtam segíteni.

2020. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Viszont varolistara szamitani kell, nekem 1 ev lett volna allami helyen, ugyhogy inkabb en megcsinaltattam mashol. 18-eves korig tamogatott, de nagyjabol olyan 80-140 ezer forint koruli osszeg lesz, legalabbis tesomnak allami helyen 6 eve 90 ezer volt (Budapest).
2020. nov. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!