Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 22 évesen gáz, hogy hiányzik...

22 évesen gáz, hogy hiányzik már 3 hátsó fogam ? Alapvetően szép fogaim vannak, egyenletesek, fehérek. Viszont irtozom a fogfájástol és inkább ki húzattam, nem jártam vele kezelésre .

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég nagy hülyeség volt. Ha nem egyenletes a fogsor terhelése, a többi egészséges is kihullhat idővel. Én így jártam, tavaly két egészséges fogat kellett kihúzatnom, mert nem volt meg az ellenoldali "párja", és fogágybetegségem alakult ki miatta. Mielőbb érdemes pótoltatni a hiányt.
2020. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Angel3000 ***** válasza:
Szia, hát ezt nem csináltad jó, lehetseges, hogy meg lehetett volna menteni mind a 3 fogadat! Èn ugy vagyok vele, ameddig csak lehet, meg akarom menteni a fogaimat, mert nem akarok foghijjas lenni, ès mûfogakat se akarok,! Ha legkôzelebb megint el kezd fájni a fogad , menj azonnal Fogorvoshoz ès ne húzasd ki, hanem csináld vègig amit az orvos javasol a fog megmentèse erdekèben! Minden jót!
2020. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha mindig kihuzatod a rossz fogadhat nem marad, ezért pótolni kell majd ami sok sok pénz. Ha nem pótoltatod akkor a szövődmények elhanyagolása már nem. Biztos higy visszafordítjató. Elsorvad a fogágy, állkapcsod elvékonyodhat, ízületi gyulladást kapjatsz, nem tudod megrágni és megemészteni a táplálékot stb.

[link]

2020. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Keménybe haraptá vagy mi? XD
2020. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 16 évesen volt menthetetlen 3 is, kihúzták, és annyira össze is húzódott, hogy észre se venni, hogy nincs.

Azóta is minden fogam megvan azon a hármon kívül, és nem kellett mennem orvoshoz se, mert a többi egészséges.

2020. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen gáz. És pontosan azért amit fentebb is irtak: mert előbb utóbb az egészséges fogaid is kilazulnak, megbetegednek. Gondolkodtál azon hogy pótoltasd a hiányt?
2020. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze , hogy pótolni fogjuk, de a fogorvosom szerint meg kell várni míg rendesen be gyógyul.
2020. nov. 30. 17:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van. Ha már így jártál akkor legalább legyen pótolva hogy megőrizd a többi fogad egészségét. :)
2020. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valakinek hiányzik egy foga, akkor a többi is tönkremegy? vagy micsoda? bocsi az offért...
2020. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha hátul van és csak te tudsz róla, akkor miért lenne gáz. +úgyis pótolni tudják úgy, hogy fel sem fog tűnni, hogy nem a te fogad.
2020. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!