Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk-ban miert kerdezi meg...

Sztk-ban miert kerdezi meg mindig a fogorvos, hogy kerek-e erzestelenito injekciot?

Figyelt kérdés
Valaki nem szereti vagy ők akarnak vele sporolni?

2020. dec. 1. 15:15
 1/6 anonim válasza:
100%
Vannak akik 1, nem kérnek, 2,allergiásak a hatóanyagra.
2020. dec. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bele kell ebbe is egyezned, mint kb lassan már mindenbe.
2020. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Mert sokan nem kérnek. Komolyan már az is gond, ha érdekli a te egyéni hozzáállásod a kérdéshez?
2020. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magánban is megkérdezik, ha nem olyat csinálnak, amihez egyértelműen kell. Egy sima, nem túl mély töméshez én például nem kértem, mert azt a 2 mp kellemetlenséget jobbnak érzem, mint a szurit és az utána órákig tartó zsibbadást. De aki egy ilyenhez is szeretne inkább, annak megvan rá a lehetősége, ezért kérdezik.
2020. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még jó hogy megkérdezik és nem támadnak le egyből egy szurival. :)

Amugy vannak beavatkozások amelyekhez mindenképpen kell. Ott meg se kérdik. Csak közlik hogy egy szurival kezdünk.

De, ahogy fentebb is említették, vannak olyan műveletek amelyek kibírhatóak érzestelenítés nélkül is. Ekkor rád bízzák a döntést. Én mindig kérek injekciót, mert a zsibbadást és azt az egy szúrást is jobban tolerálom mint a fúrás okozta fájdalmat.


Hozzáteszem én magánrendelésre járok. De gondolom ez lehet az Sztk-ban is.

2020. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert van aki fel a tutol xdd
2020. dec. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!