Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Január végére kaptam időpontot...

Január végére kaptam időpontot fogászatra, de ha nem bírom ügyeletre kell menni.Annyira fáj a fogam, hogy azt sem tudom melyik fáj,igazából.Nincsen rajtuk lyuk, és egyéb felszíni sérülés sem. Ügyeleten nem fognak kiabálni,hogy nem tudom melyik fáj?

Figyelt kérdés

Felhívtam ma a fogorvosunkat ( körzetit), és nem tud fogadni,azt mondta ha annyira fáj menjek ügyeletre, mert be van táblázva a hétre. Viszont attól félek,hogy ott meg kiabálnak majd velem mert nem tudom magam sem,hogy melyik lehet a bűnös fog. Tényleg nem láttam rajtuk semmit, akármennyire és nézegettem kis tükörben,és ráadásul a körzeti fogorvosom is azt mondta,hogy szépek a fogaim, nem látszik rajtuk lyuk. Rendszeresen járok fogorvoshoz, kezelésre és ellenőrzésre is.

Ilyenkor, ha valóban ügyeletre kerül a sor,hogy állapítják meg,hogy melyik fogat kell kezelni? Ott gondolom nincs röntgen felvétel?


2020. dec. 14. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Magánorvoshoz nem tudsz menni?
2020. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkopogtatják, levegőt fujnak ra, röntgen is keszulhet, es ki fog derulni.


Mennyire faj? Aludni tudsz??

Es meg 1.5-2 hónap igy? Antibitikumot se ir fel?

2020. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy azert is irigyellek, hogy kaptál

Akihez mennek, nem akar rendelni.

Ha januar középéig nem hiv, nem dont, megyek máshoz

2020. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem is kell eldöntened, majd ők fogják. Természetesen, ha kell röntgen, fognak csinálni, főleg ha szabad szemmel nem látható problémáról van szó (nehezen előtörő bölcsfog, tömés alatt elhalt fog, 2 fog közti szuvasodás). Elmondod, nagyjából hol érzed a fájdalmat (jobb/bal oldal, fent/lent, elöl/hátul), és majd ők eldöntik vizsgálat alapján. Ez a feladatuk.
2020. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!