Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha jobb felső 5-ös fogam...

Ha jobb felső 5-ös fogam kihúzzák az csak akkor látszik ha nagyon nevetek, ugye?

Figyelt kérdés
Már gyökérkezelve is volt, de így is fáj úgyhogy ma ki lesz húzva.

#Fog, foghúzás, fogfájás,
2020. dec. 16. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a bal felső 4es hiányzik, ha nevetek elég látható. Sztem az ötös is minimálisan látható lesz ha nevetsz.
2020. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állj a tükör elé és nézd meg!
2020. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Elvileg. Bár nyilván egyénileg eltér. Meg hogy hogy állnak neked, oldalból, szemből, stb. De ilyen alap mosolynál szerintem még nem látszik, talan még oldalról sem. Viszont ha tényleg van egy őszinte nagy nevetésed, ott valószínű eléggé látszik. Én csak 18 éves vagyok, és sajnos ugyanígy jártam, minnél előbb akarom pótolni, csak sok pénz meg félek tőle, de megeri.
2020. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem húzta ki, azt mondta sajnálja kihúzni. Most megint kitisztitotta és kedden tesz bele gyógyszeres tömést, most nyitva van a fog. Ha fáj akkor meg a héten kihúzza.
2020. dec. 16. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Határeset, hogy pont látszódik-e. Azért pótoltasd, ha ki kell húzni!
2020. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiment a zsibbadás és már lüktet megint.. Úgy látszik nem úszom meg a húzást :( sőt előtte lévő 2 fogam is érzékeny, pedig nem rosszak azok. Ez miatt fájhatnak, kihat rájuk?
2020. dec. 16. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit várj hátha holnapra jobb lesz a gyogyszertol.

Nem jó dolog ha húzni kell de sajnos ha már semmi nem segit nem tudnak mást tenni. A fájdalom kihathat más fogakra is.

2020. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!