Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után normális, hogy...

Foghúzás után normális, hogy sajog a többi fog?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen jött ki, beletört,sőt 2x kellett beinjekciózni mert az első után 40 perc eltelt míg bent volt más és megint elkezdett fájni. Most a húzás helye nem fáj mert vettem be cataflamot, viszont több fogam is sajog, érzékeny amik nem lyukas fogak.

2020. dec. 17. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. majd elmúlik. most meg lett bolygatva körülöttük a szövet
2020. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen az.A fájdalom a fülekhez is átsugározhat. még 1-2 fájdalom csillapitó kellhet.A gyulladás miatt nálam az érzéstlenitő sem hatott. Hatalmas lyuk maradt,azonnal össze is kellett varrni.

A fájdalmam 10 es skálán kb 15 ös volt .

2020. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most meg a 2 első fogam zsibbad meg az ínyem ott, pedig 5ös fogam húzták, nem mellette vannak ezek. Ez is normális? Nem rossz fogok. Olyan elegem van már. :'(
2020. dec. 18. 13:35
 4/6 paradicsom31 ***** válasza:
Szia :) igen, normális. Nekem a jobb felső bölcsességfogamat húzták ki, kihatott az előtte lévő fogakra, és még a jobb alsó fogaimra is, sőt, még a jobb fülemre is. Ez kB 1-1,5 napig tartott :) vegyél be rá fájdalomcsillapítót.
2020. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám, csak nekem 1-jén húzták ki a bal felső 5öst. 20percen keresztül rángatták -.-

Csontgyulladást állapított meg a körzeti doki, Augmentint szedek de ugyanúgy fáj és kisugárzik a többi fogaimra és az alsó sorra is. Mit tehetnék?:/

2020. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem most is fáj a két első felső fogam vagyis nem is fáj hanem inkább mintha zsibbadna, de elég zavaró. Csak azt nem értem miért ezek fájnak, miért nem a húzás melletti, azt még meg is érteném. A húzás helye már szinte nem is fáj, csak ez a kettő zsibbad.
2020. dec. 18. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!