Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes lenne-e fogszabályzót...

Érdemes lenne-e fogszabályzót vállalnom? (16/F)

Figyelt kérdés
Csak a felső fogsorommal van gond. A felső fogsoromban a két középső metszőfogam egy picit előbbre áll, mint a többi és egy kicsit szét is áll. Ha becsukom a számat, egyáltalán nem látszik, hogy egy kicsit előbbre áll. Olyan kis mértékben áll el ez a két fogam, hogy igazából semmiben nem akadályoz. Hogy legyen viszonyítási alap: alulról egy peremére állított 5 forintos érmét nem tudnék betenni a két fogam közé. (Persze nem veszem be a pénzt a számba.) Tényleg nagyon kis mértékben tér el a többitől és alig tűnik fel. Az összes többi fogam rendben van, viszont nem tudom, hogy a kiejtésemet és a hangképzésemet mennyire befolyásolná, ha beszabályoznák "normálisra". Így is ki tudok ejteni minden betűt rendesen. Azt sem tudom, hogy a későbbiekben, amikor lesz feleségem, élettársam, őt mennyire zavarná. Én magamtól így hagynám ahogy van, de szívesen elolvasom mások véleményét is.

2020. dec. 18. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem állnak össze-vissza, zavaróan a fogaid, akkor én is inkább arra voksolnék, hogy hagyd így, ahogy van.


ÁM, HA megakarod változtatni, még a 18 éved előtt dönts, mert utána baromi drága.

2020. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az jóformán semmi probléma. Nincs ember, akinek egyetlenegy foga se állna minimális szinten picit eltérően, mint a többi, nem mértanilag vagyunk megtervezve hajszál pontos tökéletességre. Fogszabályzót nem ilyen semmiségekre szokás feltenni.
2020. dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!