Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett 2 nap után az a fehér...

Kiesett 2 nap után az a fehér valami a húzás helyén, visszamenjek a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Csütörtökön húzta és utána láttam ott az alvást vér, ma reggel már kicsit úgy fityeget és fehér volt. Fogat mostam, de figyeltem, hogy ott ne, de mégis mikor köptem ki a vizet kiesett. Nem fáj. Ez baj, hogy ilyen hamar kiesett? Már csak keddig dolgozik a fogorvos, félek Karácsonyra itt leszek fájósan. Egy régebbi húzásnál vagy 2 hétig ott volt az a fehér valami, mondjuk az alsó rágófog volt, nagyobb volt.

#Fog, foghúzás,
2020. dec. 19. 08:19
 1/3 A kérdező kommentje:
*alvadt vér
2020. dec. 19. 08:19
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kell visszamenni. csak figyelj oda, hogy lehetőleg ne menjen bele kajamaradék
2020. dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetett ez bentmaradt fogmaradvány is .A seb kidobta magából az "idegen" maradványt.
2020. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!