Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyomásra gyenge fogfájdalom,...

Nyomásra gyenge fogfájdalom, ez normális?

Figyelt kérdés

Kb. 8 órája tömték a fogamat, ami nagyon, nagyon rossz állapotba volt. Két érzéstelenítőt is kaptam, mégis majdnem besza**am a fájdalomtól mikor fúrták.

Nagyon nem merek enni vele, egyenlőre főleg a másik oldalon eszem, de ugye ahogy rágok így a betömött fogam találkozik az alsóval, és ilyenkor nyomás éri. És ilyenkor gyengén fáj egy picit. Egy kicsit ujjal is megnyomtam hogy tényleg a nyomástól van e ez, és igen, akkor is ezt éreztem. Ez normális?

Fájni amugy magában nem fáj.



2020. dec. 22. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Az gyulladás.
2020. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normalis.
2020. dec. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva el fog múlni.
2020. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Felhívtam az orvost, azt mondta ez normális, mivel nagyon rossz volt a fog és az egész ínyem felül, alul nagyon gyulladt volt ( fogkövet is szedtek emiatt). Azt mondta hogy ha folyamatossan nagyon fáj, lüktet, annyira hogy már fájdalom csillapító kell, na akkor van baj és hívjam fel.

Én ezt értem de akkor is furának tartom hogy fáj, főleg azért mert gyakorlatilag csak pépeset merek így enni.... a Karácsony meg holnap már itt van :(

2020. dec. 23. 03:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!