Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogam miatt fájhat a fél arcom?

A fogam miatt fájhat a fél arcom?

Figyelt kérdés
Több rossz fogam is van, az elmúlt hetekben problémám volt velük, de fájdalomcsillapitóval elviselhető volt. Az utóbbi napokban azonban a legritkább esetben fájnak a fogaim, helyette jobb arcom egyes területei fájnak. Leggyakrabban a fülem és a halántékom, de néha a szemem, és a mandulám is. Tegnap a gyógyszerek ellenére annnyira fájt a halántékom 6órán át, hogy felnőtt férfi létemre majdnem sírtam, és már a halált kívántam. Sajnos a dolgot súlyosbitja, hogy vérzékeny vagyok, és nekem egy egyszerű foghúzás is egy hetes kórházi kezelésbe kerül.

2020. dec. 25. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos igen de ha elszaladsz a gyógyszertárba és veszel 3% hidrogén per oxidot 100 gramm elég ne verd magad költségekbe ára kb 300 ft.

Utána 2dl vízbe egy evőkanál per oxid öblögeted vele de a fogorvost nem úszod meg úgy se .

2020. dec. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Jajj, ne is mondd, nekem mindig fáj az arcom is, ha gyulladtak az idegek! A fültőnél fut be a központi fogideg, azt mikor csavarja a fájdalom.. a halántéknál pedig talán a nagy ér körül görcsöl.. ne halogasd, a középkorban a fogeredetű fájdalmakba nagyon sokan bele is haltak! Ibuprofen bogyó nekem nem is csillapítja, csak a cataflam!
2020. dec. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!