Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kimozog a tömés? Mit csináljak?

Kimozog a tömés? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az egyik fogamból konkrétan kifordul a tömés, teljesen mozog, ki be mászkál, úgy rakosgatom vissza a normális pozíciójába.

Még teljesen nem esett ki.

Viszont nagyon zavaró, mert evéskor, hiába nek azon az oldalon rágok a felső fogsorom elforgatja (alsó van tömve) és ha épp úgy fordult akkor vagy nem tudom összezárni a fogaim, tehát nem tudok rágni vagy érzem, hogy rossz helyen és szintén nagyon zavar.

De tükör nélkül nem tudom vissza igazgatni mert van mikor beveszül és nem mozdul vissza a helyére.


Most viszont családi ebéd lesz 2 óra múlva és azon vacilálok lehet inkább kiszedem mert pár percenként ki kéne járnom a mosdóba tömést igazítani, mert különben nem fogok tudni enni normálisan, de sokszor beszéd közben is elmozdul.


Mit csináljak? Hagyjam bent és próbáljam így túlélni az ebédet vagy vegyem ki?

De ha kiveszem nem fog fájni, hogy nincs ott semmi? Vagy ha már ennyire mozog akkor már most fájna, hogy nem zárja a lyukat rendesen?

Nem tudom mit csináljak.


17/L


2020. dec. 26. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj fogorvoshoz.
2020. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most szaladjak fogorvoshoz karácsonykor? Vagy ezt hogy gondoltad?


Amint kapok időpontot már megyek is. De addig?


Mára kell a megoldás.

2020. dec. 26. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Mára kell a megoldás?

Akkor ma menj el fogászati ügyeletre. Zenés felárért biztosan találsz olyat ahol ma is fogadnak.

Otthon mégis hogyan akarsz egy fogtömést cserélni?

2020. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nen terveztem cserélni, de már időm sincs rá, hogy bármilyen fog dokihoz ebben a pillanatban odamenjek.
2020. dec. 26. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem esik ki,akkor tűrnöd kell.Nem volt alapos a doki munkája,csere a megoldás.
2020. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Házilag nem tudod kicserélni, fogorvoshoz kell menni majd Újév után.
2020. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!