Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elegem lett hogy nem tudok...

Elegem lett hogy nem tudok cukrosat enni hideget inni a fájdalom miatt. Meg lehet menteni a fogaimat?

Figyelt kérdés

El akarok menni januárban fogorvoshoz menthetők vajon a fogaim vagy mit tud csinálni? Be lehet tömni vagy korona kell?

Budapesten lakok de nem tudom hova kell menni, sose voltam még fogorvosnál, úgy olvastam a szentkirályi utcába bárki mehet ez igaz?

18/L


[link]



2020. dec. 26. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Néhány kerületi Sztkban van fogászat. Iskola fpgorvosnál sem voltál? Nem tudom mit tud csinálni velük.. De ez nem 5perc lesz. Elsősorban röntgen, majd fogkő eltávolítása és ki tudja, tomes
2020. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jézusom
2020. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 petraa07 ***** válasza:
Úr isten! Ne haragudj de nagyon csúnyák a fogaid. Nem értem miért kell megvárni h ilyen állapotok legyenek egy ember szájában. Keresd fel a körzeti fogorvost a Szentkirályi utcai rendelőben van ügyelet az a 40 a 47 az oktatási intézmény. Mind a kettő fogad mert nem körzeti ellátó hanem oktatási intézmény. Kitartást kívánok neked a kezelésekhez!
2020. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 petraa07 ***** válasza:
Esetleg ha a körzetised nm rendel mondjuk a vírus miatt akkor érdemes felkeresni a Sotét.
2020. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 petraa07 ***** válasza:
Amúgy szerintem menthetőek annyi hogy lehet hogy szükség lehet gyökérkezelésekre is.
2020. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Uristen , ne haragudj meg, de hogy lehetsz ennyire igenytelen? Minnel elobb orvos , remeljuk tud vele vmit kezdeni. De te nem mosol fogat? Vagy hogy nezhet ki igy? Eszmeletlen
2020. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah es a legdurvabb hogy neked az a bajod hogy nem birsz cukrosat enni? Ember konkretan rohad a szád.
2020. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy gyökérkezelés + korona, de őszintén szólva nem tudom... ilyet még nem láttam. (na meg nem is vagyok orvos)


A Szentkirályiba mehetsz, vagy rá is kereshetsz a neten hol van a kerületedben körzeti ellátás.


Minek előbb kezd el kezektetni mert ez bele telik majd egy kis időbe mire mindet rendbe hozzák.

2020. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Műfogsor? Bocsi, de ez undi.....


18/F

2020. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez fognyaki szuvasodás. Nagy eséllyel menthető, szépen be tudják az ilyet tömni, bár lehet kapsz koronát is, de ezt majd a fogorvos megmondja. Persze hiába mentik meg a fogad, ha nem tanulnod meg a helyes fogápolást, akkor hamarosan ugyanebben az állapotban találod magad.


Utca szerint meg tudod nézni melyik fogászati körzetbe tartozol. De a térítés mentes kezeléseket igénybe veheted más állami finanszírozott rendelőben is, ha az orvos elvállal.

2020. dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!