Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz Bölcsességfog okozott...

Rossz Bölcsességfog okozott valakinél gyulladt pattanásos bőrt az arcon?

Figyelt kérdés

Holnap kérek időpontot a fogdokihoz, mert a bal alsó nem szép.. az arcom hirtelen nagyon kipattanásodott, és 1hónapja ilyen...

Nyilván a fogam nem egyik pillanatról lett rossz.. de azelőtt nem voltam ennyire vészesen pattanásos.

Csinál előtte panoráma röntgent?

Érdemes a bölcsességfogat tömetni? Azt olvastam semmi funkciója, és inkább ki kellene huzatni mind a négyet...


2021. jan. 3. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok mondani, hogy amikor egyik fogam gennyes volt, akkor egy ocsmány, nedvedző pattanás jelent meg az államon azon a helyen. És ahogyan fokozatosan rendbe hozták (vagy tízszer mentem vissza), úgy száradt le a pattanás és lett újra egészséges ott a bőr.
2021. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! A bölcsessègfog sok gondot tud okozni! Ha lyukas, akkor ki kell húzatni! A bölcsessègfogak miatt kûlönbözô megbetegedèsek alakulhatnak ki, amely folyamatokèrt elsôsorban az alsó bölcsessègfogak felelôsek, a felsôknèl ritkábban ès enyhèbb formában jelentkezhetnek rendellenessègek. Leggyakrabban gyulladásos kórkèpek okai lehetnek, helyzetûk lehet olyan mèrtèkben rendellenes, hogy nem is tudnak elôtörni, kialakulhat körûlôtte cysta is. Ha kèred, akkor csinálni fognak panoráma röntgent.
2021. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!