Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Környékbeli fogorvost tudtok...

Környékbeli fogorvost tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Hali, Pécs és annak környékén keresek rendes fogszabályzó orvost, van nekem is de sose ér rá, mindig csak szét-műteni akarja az arcom meg miegymást kitalál hogy ne kelljen fogszabályzót csináltatni.

Tudtok ajánlani jó fogszabályzó orvost? Árakban is tudtok mondani?



2021. jan. 5. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit akar muteni az arcodon?
2021. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy az arcomon hogy fogakat akar műteni, pár csámpásat, amit igazából a fogszabályzó megoldana(mondta is a fogorvosom), de már vagy 2 éve próbáljuk elérni nála hogy fogszabályzót kapjunk, de semmi.
2021. jan. 5. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr. Frank Dorottya
2021. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogorvos vagy fogszabályzó orvos mondta, hogy önmagában a készülék megoldaná a problémát? Nem mindegy, mert egy általános fogorvosnak, vagy bárkinek, aki nem rendelkezik fogszabályozó szakvizsgával, nincsen sem képesítése, de ami ennél is fontosabb tudása ahhoz, hogy terápiás lehetőségeket javasoljon. A fogszabályozás egy teljesen külön diszciplína, a fogorvosok annyit tanulnak meg hozzá, hogy felismerjék a különféle anomáliákat, meg alap szinten a készülék típusokat, de a 3 éves szakvizsga a legnagyobb elméleti háttérrel rendelkezik a többi fogorvosi szakvizsgához képest. Pont azért, mert annyira külön ág a többihez képest.
2021. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ebben igazat adok, valójában ez is egy válasz, de nem vészes a fogam kifordulása, már a tejfogam is kiesett, és igazából nem is tudom teljesen mióta jarok oda, de azóta is várom a fogszabályzót. Van hogy az orvos elkésik, meg nyugodtan ebédel, meg reggelizik bent, pedig előre lefoglalt időpontok vannak, tök későn is kezd, ideje mint a tenger, de még így is késik állandóan. Megértem, oké, de ha már fogorvos akkor már időben fogadjon, és még az egy pofátlanság hogy nagyképű mindenkivel szemben, egy egoista. :D
2021. jan. 5. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább egy konzultációra keress meg egy másik fogorvost. Nekem is volt fogorvos aki azt mondta, hogy ki kell húzni egy fogamat, na én ott szinte depresszióba estem, de szerencsére elmentem másik fogszabályzó orvoshoz, aki meg mondta, hogy semmi indok nincs rá, hogy húzni kelljen.
2021. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!