Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma kaptam fix retainert, amit...

Ma kaptam fix retainert, amit egész életemben hordanom kell. Nem zavar annyira, de azért észre veszem. Megszokható?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem július óta van, eleinte nekem is feltűnt, hogy ott van, de szerintem 1 hét után már észre sem vettem. Persze tudom, hogy ott van, de nem zavar. Olyan mint a fogszabályzó. Azt is ha nem éppen húzás után voltam, akkor szinte fel se tűnt. Talán ez annyiban jobb, hogy ezzel már bármit lehet enni. Bár szerintem mondhatom elég sok fogszabályzós nevében, hogy nem sokan tartottuk be. Pl én utolsó héten úgy voltam, hogy mostmár mindegy, és almát is harapva ettem.:D
2021. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. jan. 6. 14:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Legalább nem csak én vagyok ezzel a retainerrel. Gondolom sok embernek van...?
2021. jan. 6. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal többnek mint hinnéd. Én is pár napja tudtam meg, hogy annak az embernek is van, akivel napi szinten talizok, és őszintén nem gondoltam volna.
2021. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!