Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati kezelés fogfájás...

Fogászati kezelés fogfájás összefüggés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet hülyeség amit kérdek, de lehet összefüggés aközött hogy ha elmegyek fogaszatra mert fáj egy fogam utána rövid időn belül elkezd egy másik is fájni ami kezelesre szorul? 4.fogam csináltatom meg van 2 rossz amit csak tömni kell és egy bölcsesség fog ami huzasra vár. Ez a 3 fog eddig nem okozott panaszt de amikor elmegyek kezelesre és megnyugodnak hogy nem fáj tovább, elkezd egy másik. A kezelések kezdete előtt csak az adott fog fájt amivel mentem, azóta sorra fajdulnak meg a rosszak. Lehet köze a kezeleseknek hogy még vannak bolygatva a fogak vagy csak így alakult a helyzetem? Köszönöm 😊

2021. jan. 12. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyszer beengedsz egy fogorvost a szádba, akkor vérszemet kap és az összeset megakarja csinálni. Nekem is 1 fogam fájt, megcsinálta, de leellenőrizte a többit, a kis tűjével csak megkapargatta a másik fogat és megfújta hideg levegővel, az is elkezdett fájni...
2021. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem most egy alsó hatos fogat gyökérkezeltek. Most megfajdult a felette lévő 7es fogam. Nyáron onnan műtötték ki a bölcsesség fogam és azota az a fog érzékeny. Doki eleinte semmit nem látott rajta rontgenen sem, most viszont azt mondta lehet lesz ott vmi kezdeti szuvasodas. És én úgy érzem ott ahol a bölcsesség fog takarta az az oldala mintha meg lenne repedve. Függőlegesen van rajta egy csík amiben megakad a körmöm. Illetve a fognyak is elég szabad ott meg. És most elég sűrűn elkezd sajogni. Pedig eddig csak épp érzékeny volt, akkor is inkább csak hidegre. 😔
2021. jan. 12. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!