Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Dalacin utan mennyi idovel...

Dalacin utan mennyi idovel lehet bevenni cataflamot?

Figyelt kérdés
Fog fàjàsra írtak fel dalacint,de ha jól tudom az csak gyulladáscsökkentő es nem fájdalomcsillapító. Mellette lehet szedni cataflamot? És ha igen, akkor dalacin bevétele után mennyi idővel lehet?

2021. jan. 19. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az antibiotikum. Persze, mellette szedhetsz fajdalomcsillapitot, de ne egyszerre vedd be. Szerintem 1-2 orara ra mar siman lehet.
2021. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2021. jan. 19. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtan beveheted egyszerre, semmi koze egymashoz a ket gyogyszernek. En is igy szedtem.
2021. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem az a baj, hogy gyengitenek egymast, vagy mittudomen, hanem, hogy mindketto eros gyogyszer, en nem terhelnem a majamat es a vesemet azzal, hogy egyszerre szedem oket. Ezert szoktak javasolni sok esetben azt, hogy legyen szunet a gyogyszerek bevetele kozott.
2021. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2021. jan. 19. 15:24
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak ha kb 4 ora hosszaig hat a cataflam? 4ora mulva mar annyira faj a fogam hogy sirnom kell.
2021. jan. 19. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat mit? Vegyel be meg. Nyilvan van egy meghatarozott napi mennyiseg, nezd meg a tajekoztatoban, azt ne lepd tul.
2021. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De eleve 6 óránként lehetne!
2021. jan. 19. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!