Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az esztétikai fog tömés ingyenes?

Az esztétikai fog tömés ingyenes?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam fogorvosnál és azt mondta, hogy ha fehér töméssel szeretném a fogamat akkor az 12 ezer forint lesz, viszont a testvéremnek ingyen megcsinálták... Van ennek valami köze az életkorhoz vagy ahhoz, hogy melyik fogról van szó? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. jan. 20. 21:49
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
3%
Szia! Nem hiszem, manapsàg minden Fogorvosi kezelésért fizetni kell!
2021. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Szia! A körzeti fogorvosodról beszélsz gondolom, és igen, ingyen kéne hogy legyen de sajnos sok fogorvos hazudik, lehúz stb. Nagyon szomorú.

Azt szokták hazudni hogy csak elöl lévő fogba jár ingyen, hátul lévő fogba csak 18 év alatt ingyenes.

Fogászatban dolgozom, szóval tudom miről beszélek.

Nem hiszem hogy ezzel a dologgal akarsz foglalkozni szabadidődben de valamelyik felügyelő szervnél (NEAK, betegjogi képviselő) akár fel is jelenthetnéd az ilyen “becsületes” fogorvost..

2021. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Körzetes fogorvos vagyok és igen, az esztétikus tömés ugyanúgy tb finanszírozott kortól függetlenül, két kritérium van, hogy a saját körzetes orvosodnál vedd igénybe és persze legyen tb-d. Én is tudok ilyen rendelőkről, ahol pénzt kérnek érte jogtalanul, nekem ég a pofám miattuk...


[link]

2021. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hűha köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából most már azt nem tudom, hogyan szembesítsem vele az orvosomat, hogy átvert.... Mi van ha szét fúrja a fogamat és ki kell húzni meg ilyenek...

2021. jan. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!