Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szentkirályi utcai fogaszati...

A szentkirályi utcai fogaszati rendelobe mehetek ugy,hogy nem oda tartozom,hanem egy masik keruletben lakom?

Figyelt kérdés
A korzetis fogaszom egy penzehes,arrogans pi**a. Mindemellett bunkon,csunyan beszel az emberrel. Sajnos par napja elegge faj hatul a nagyorlo fogam,ami gyokerkezelt,es ideiglenes tomes van meg csak rajta,mivel kozben nem tudtam elmenni sem,illetve nem is szivesen mennek ahhoz a nohoz. Hozzateszem,nem is mondta,hogy menjek vegleges gyokertomesre vissza,szepen elengedett csak ugy. (Tudom, hanyag vagyok,de ugy voltam vele,huzom,amig nem faj.) Maganban nagyon draga a gyokerkezeles,meg ugy minden. A Szentkiralyi utin fogadnanak? Ha igen,ott mindent csinalnak,akar huzasrol,gyokerkezelesrol legyen szo? Meg egy eve sem lakok Budapesten, nem nagyon vagyok kepben a dolgokkal. 😅
2021. jan. 25. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Sürgősségi ellátásra mehetsz oda (ez nagyjából a gyökérkezelés ELKEZDÉSE + foghúzás).
2021. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!