Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömésnél a fájdalomcsillapi...

Fogtömésnél a fájdalomcsillapitó injekció után semmit nem érezni vagy csak a fájdalmat nem érezni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, azt lehet erezni, hogy valami nyom, meg fur-farag a doki, vagy total teljes zsibbadas es azt se erzed epp hova nyulnak?
2021. jan. 26. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyénenként változó lehet, de alapesetben valóban úgy van, hogy a fájdalmat tudják kikapcsolni. Matatást, tapogatózást, rezgést érezhetsz.
2021. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen olyan mintha zsibbadna az egész, szóval nem érezni fájdalmat, ez igaz.
2021. jan. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Persze, hogy azokat érzi mindenki. A nyomás/ feszítés / fúrás még ugyanúgy érezhető marad, csak a fájdalom nem.

Bár én fogtöméshez sosem kértem érzéstelenítőt, foghúzásom viszont már volt. Ott is éreztem, ahogy feszíti, mozgatja.

2021. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Érzel majd mindent, csak nem fáj. :)
2021. jan. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
A fajdalmon kívül mindent érzel csak kellemetlen érzés inkább nem fájdalom. Érzed hogy feszíti a fogad nyomja, furast rezgést érzel de fájdalmat nem. Szo szerint abban a helyzetben mikor el vagy erzestelenitve kalapalhatnak is a fogad az se fájna. Max utána 😊 de közbe fájdalom nem lehet. Ha van kérni kell még érzéstelenítőt. Nekem is mindig elmondjak hogy feszitest nyomast matatast érezni fogok de ha fájdalom jelentkezik szóljak azonnal.
2021. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!