Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogíny fájdalomra milyen...

Fogíny fájdalomra milyen fogkrémet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett fájni az ínyem, pedig rendesen mosok fogat, igaz az utóbbi napokban halogattam, de próbálom bepótolni. Jelenleg Blendamed 3d white-ot használok ami igaz szépen tisztítja a fogaimat, kicsit fehérít is, lepedék egyáltalán nincs rajta utána. Keresgéltem DM-ben Paradontax fogkefét ami puha (soft) de csak az Extra Soft volt mindenhol pedig 2 boltban is jártam, úgy néz ki elakarják fogyasztani ezt a fajtát mivel új, de nekem ez nagyon felsérti az ínyem, próbáltam. A sima soft verzó volt a legjobb de nem találtam. Most vettem egy Curaprox super soft-ot ami hát nem éppen soft. Mit ajánlotok? Fogkefe meg fogkrémnek? Fogam nem fáj csak az ínyem.

2021. jan. 28. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó, de fogíny gyulladásra vegyél valamilyen hatékony öblögetőt a patikában, vagy a gyógynövényboltban.
2021. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Érzékeny fogínyem és fogaim vannak, hidegre melegre. Vérezni is szokott rendszeresen. Mindenféle márkát próbáltam, Lacalut, Elmex stb. Ami bevált, az a Paradontax fogkrém+öblögető.

Egyenként az ínyproblémákat vitamin hiány is okozhatja, lehet nálad is ezért kezdett romlani.

2021. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszii.::)

amúgy hova tűntek a paradontax régebbi fogkeféi?

Mindenhol, most neten is ezt az új féléket látom...

Nekem pedig nagyon bevállt a sima soft verzió, akartam is venni ma csak sehol nem láttam, 2 boltban is csak az extra soft volt, hát mérges is voltam kicsit :(

2021. jan. 28. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
A Curaprox ultrasoft a jó, én azt használom évek óta, nem sérti fel az ínyemet és ha fáj, akkor Gengigel gélt, napont 5-ször bekened az ínyedet és pár nap alatt rendbe hozza.
2021. jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meridol fogkrém vált be nekem.
2021. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aperisan gél szokott segíteni nekem. fogmosás után kell az ínyre kenni.
2021. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!