Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladásom van?

Ínygyulladásom van?

Figyelt kérdés
Na, az a helyzet, hogy szerintem fogkövem van, és ott egy kicsit pirosabb az ínyem is, de egyáltalán nem arról van szó, hogy fájna, vagy vérezne, tehát még semmi extrém... Szóval az lenne a kérdésem, hogy ebben az állapotában,ha nem halogatom a kezelést, akkor még simán menthető a helyzet, ugye?

2021. jan. 31. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy esellyel megelozhetok a tovabbi problemak, igen.
2021. jan. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, fogkő leszedés segít. + Gengigel. Nagyon jó ilyen problémákra.
2021. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Úgy menthető, ha elmész fogkőleszedésre. Ha halogatod csak rosszabb lesz.
2021. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, neked is köszönöm, és tudom hogy el kell vele mennem, és el is fogok, már van időpontom is, nem is kell sokat várni. A kérdés igazából csak ilyen nyugtató célt szolgál számomra, hogy az alapján amit leírtam ( nem fáj, csak kissé piros ) még nem akkora a gebasz, nem olyan súlyos az állapot ( például a helyzetjelentés alapján nem valószínű hogy ínysorvadásról van szó, hanem "csak" ínygyulladásról...? )
2021. febr. 1. 15:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy gondolom ha ínysorvadás lenne, akkor nagyon fájna, meg azt valószínűleg még én is észrevettem volna, de egy fogorvos főleg ( már volt már pár kezelés ) Szóval ez csak ínygyulladás lesz akkor szerintetek is?
2021. febr. 1. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Szájvizet kell használni, fertőtlenít. Vírusfertőzés is okozhat ínygyulladást.
2021. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kèrdezô! Ugy tûnik, hogy ingyulladásod van. Öblögessed Meridol szájvizzel!
2021. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!