Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ultrahangos fogkefe tapasztala...

Ultrahangos fogkefe tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valoban leszedi a fogkovet? Tenyleg olyan jol tisztit, mint irjak?

2021. febr. 1. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A fogkövet nem szedi le egy fogkefe sem, azt csak rendelőben tudják leszedni. Fogmosáskor a lepedék eltávolítása a cél.
2021. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Nekem mar akkor is megerne megvenni, ha meggatolja a tovabbkepzodest es segit az inyem erzekenysegen, ameg el nem jutok orvoshoz.
2021. febr. 1. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogkő képződését a jól végzett mechanikai tisztítás előzi meg, mivel az nem más, mint az ott maradt lepedéken kicsapódott ásványi sók. Vagyis valójában egy sima dm-es kézi fogkefével is meg tudnád előzni, ha jó lenne a technikád. Ezt azért tartottam fontosnak leírni, mert sokan esnek abba a hibába, hogy megvesznek jó pénzért valami hiper szuper fogkefét, de változást még sem vesznek észre. Még pedig azért nem, mert ugyanazokat a hibákat követik el: nem tartják ott azon a felületen elég ideig a fogkefét, nem fogselymeznek (ami a fogak közti részeket hivatott tisztítani és ahova semmilyen fogkefe sörte nem hatol be), és ami szintén fontos: nem szedetik le a már kialakult fogkövet időben.
2021. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja leszedni a fogkövet, de még csak nem is tisztít. Amiket olvasol csodákat, hogy ilyen jó meg olyan jó azokat a véleményeket mind az eladásban érdekelt mlm-es forgalmazók írják. Valójában a technológia hatékonysága több mint kérdőjeles, ebben a formában leginkább átverésnek minősül.
2021. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 soma9111 ***** válasza:

Hali 👋

Meg vetted végül?

2023. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!