Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzassam a letört bölcsesség...

Kihúzassam a letört bölcsességfogamat?

Figyelt kérdés

KB két hónapja fájt a bölcsességfogam, nagyon ki van lyukadva. 2 hete letört az egyik sarka. Azóta nem fájt 1x sem. Ti kihúzatnátok? A rágófogam kihúzása után is nagyon megszenvedtem


23l


2021. febr. 4. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Menj el fogorvoshoz, aztan meglatjatok. Mondjuk amig csak picit volt lyukas, lehet meg lehetett volna menteni, de igy nem biztos.

Miert nem mentel mar korabban fogorvoshoz?

2021. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki. Addig menjél, ameddig van a fogadból még külső darab, amit el tudnak kapni a fogóval. Ha vízszintesre törik, azon már csak a véső segít.

Nem kívánom senkinek.

2021. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy bölcsességfogat nem mentenek. Több fogorvosnál jártam a költözések miatt és mindegyik azt mondta, hogy sosem tömik csak húzzák azt viszlát.
2021. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem húzasd ki. Ha a bölcsességfog úgy igazán fájni kezd, akkor azzal nagyon fogsz szenvedni. Egy törött fog pedig gyorsan szuvasodik tovább...
2021. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Így van, nem tömnek bölcsességfogat.

Köszönöm mindenkinek.

2021. febr. 4. 16:25
 6/10 pincopallino ***** válasza:

Ha nem fáj esetleg elhalt, akkor is ki kell húzatni, mert ugyanúgy begyulladhat csak nem érzed és az állkapocscsont is rámehet,nem beszélve arról,mennyi probléma forrása lehet egy ilyen góc.

Bátorság!

2021. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már megszabadultam a drágától :)

Köszönöm mindenkinek!

2021. febr. 24. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nagyon megszednvedtél vele, amikor kivették? 😪

2021. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, 1 perc volt a szájsebésznél :)
2021. márc. 3. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt jó hallani :)
2021. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!