Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kaptam egy Bright White...

Joshep777 kérdése:

Kaptam egy Bright White fogfehérítőt és nem tudom hogy jól csinálom e vagy nem. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Kaptam ezt a Bright White terméket és ez olyan termék amit bele kell tenni a telefonban hogy jöjjön a LED lámpa. Be ecseteltem a fogam mindent úgy csináltam ami le van írva de mégse érzem úgy hogy jól csinálom. Azért érzem úgy hogy rosszul csinálom mert amikor bele rakom a számba a műanygot az egész műanyag és a szám nyálas lesz és most nem tudom hogy ez így jó vagy rossz? Nem igazán tudom úgy csinálni hogy ne legyen nyalás mert nehezen tudok nyelni miközbe a számba van az a műanyag. Így is hatékony hogy az egész szám nyálas vagy így teljesen rossz?

2021. febr. 4. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, valoban nyalas lesz, hiszen masodpercekig v akar percekig log a szadban...
2021. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!!
2021. febr. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!