Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmenjek a fogorvoshoz akkor...

Elmenjek a fogorvoshoz akkor is ha már elmúlt a fájdalom?

Figyelt kérdés
Január elején kezdett fájni a bölcsességfogam. Egy ideig szenvedtem, majd nagy nehezen rávettem magam hogy időpontot kérjek. Jövő héten kellene mennem a fogászatra, de már nem fáj. Így is elmenjek? Nem fognak kiakadni rám hogy feleslegesen mentem?

2021. febr. 5. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2021. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Évente, félévente érdemes fogászati kontrollra menni. Most ezt letudod.
2021. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi erre nem is gondoltam. Végülis betudható éves ellenőrzésnek is. :)
2021. febr. 5. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Én évente járok vizsgálatra, illetve félévente fogkő leszedésre
2021. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogaknál előfordul, hogy belobbannak, pár napig fájnak aztán kiáll belőlük, de kezelés nélkül nem oldódik meg a probléma forrása, így ismét bármikor belobbanhatnak :) én is húztam halasztottam egyszer, aztán úgy beleállt az egyik éjjel, hogy még a cataflam sem állította ki.. nem alacsony a fájdalomküszöböm, de azt az éjszakát végig sírtam és vergődtem annyira intenzív volt, szinte az agyamig éreztem... másnap reggel első volt hogy felkeressek egy orvost. ezt tanulságos történetként írom le, hogy bármilyen fájdalommal legyen az tompa vagy éles, amint lehet nézessétek meg, nekem ez jó tanulópénz volt:) jah gyökérkezelni kellett mert megnyílt a fogbelem, szóval házi praktikák sem segítettek volna csak a szakszerű orvosi ellátás.
2021. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentem vele orvoshoz és röntgenen már látszott is a baj. Belül teljesen szuvas volt a fogam. Szájsebészhez küldött az orvosom, aki kiműtötte a fogam. Volt egy nehéz hetem, de sokkal jobban érzem magam azóta.
2021. márc. 7. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!