Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha ég a azám,...

Mit tegyek ha ég a azám, (ajakápoló folyamatos használata)?

Figyelt kérdés

Talán 3 éve nagyon rászoktam az ajakápolóra (Labello, Bebe), már nem is tudom miért. Viszont úgy fél éve már azt tapasztalom, hogy ég a szám már akkor is ha 10 percig nincs rajta az ajakápoló, ha pedig hosszabb ideig (órákig) nem használok, nagyon kiszárad és kirepedezik. El akarom hagyni az ajakápolót, de így nem tudom.

Mit tehetnék?


2021. febr. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Én vagyok az egyetlen, aki azt olvasta, hogy 'mit tegyek, ha ég a házam'?
2021. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbálj gyógyszertárban beszerezni egy másikat amiben nincsenek allergének. Vmi természetesebbet parfüm meg szinezék nélkül.
2021. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lanolin alapú natúr ajakírt keress, gyógyszertárakban találsz.
2021. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egyszerű patikai vazelin a volna a legjobb megoldás, illetve elegendő folyadékfogyasztás!

2021. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es vagyok

A olvasgass hozzászólásokat a linknél, amit küldtem. ugyanazon problémára is használják, mint ami neked is van

2021. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!