Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog eltávolítás...

Bölcsességfog eltávolítás után mennyi idő mire rendesen enni és beszélni tudok?

Figyelt kérdés

A szájsebész péntekre javasolta a beavatkozást merthogy szerinte nem leszek olyan jól utána, hogy dolgozni menjek (fizikai munka). Feldagadhat az arcom és szájzár is felléphet.

Tapasztalataitok szerint mennyi idő mire rendbe jövök?

Rá egy hétre már tudok majd rendesen enni és beszélni?

A duzzanat mennyi idő mire lemegy?

Egyáltalán milyen mértékű fájdalomra kell számítani?

A varratoktól jobban fog fájni mint egy sima foghúzás után?

Alsó bölcsességfog, a hátsó része íny alatt van. Szuvas.



2021. febr. 21. 16:16
 1/7 alletta ***** válasza:
100%

már másnap tudsz pépeset enni. tejes ételt nem szabad. már másnap tudsz beszélni. fájdalomcsillapítód legyen otthon. varratoktól nem fog jobban fájni, legfeljebb kicsit kellemetlen lesz.

nekem vésték, beletörték. szájsebész hozott rendbe. egy hétig minden nap felvágta, összevarrta, betegállományba vett.

kálváriám sima fogorvosnál kezdődött.


egy jó szájsebész szépen megcsinálja. nekem csak jó tapasztalatom van szájsebészekkel.

2021. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Engem fogorvos küldött szájsebészhez. Azt mondta nem meri vállalni, mert nem sima húzás. Eléggé félek, de inkább csak azért mert ismeretlen dolog. Eddig csak egy sima foghúzásom volt. Azt jól viseltem.

2021. febr. 21. 16:39
 3/7 alletta ***** válasza:
100%

nagyon szívesen! ne félj tőle, a szájsebészeknek szupi jó kezük, tudásuk van. voltam már éjszakai ügyeleten, magánban is náluk.

amit leírtam a kálváriámról, azt egy dokinő okozta, neki sem szabadott volna nekikezdeni a húzásnak.

hidd el túl leszel rajta! ne parázz, a kedvemért!:)

2021. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyos vagy. Igyekszem majd nem remegni, mint a kocsonya. :)
2021. febr. 21. 16:55
 5/7 alletta ***** válasza:
100%
nagyon szívesen! együtt érzek veled! majd írd meg priviben, hogy élted meg/át az egészet.
2021. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben.
2021. febr. 21. 17:02
 7/7 alletta ***** válasza:
100%
köszi!
2021. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!