Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájni fog a foghúzás ha be...

Fájni fog a foghúzás ha be van gyulladva a fogam?

Figyelt kérdés

Február elején kezdett el nagyon fájni egy letört fogam. Kaptam antibiotikumot, beszedtem és egy ideig minden oké volt. Most megint elkezdett fájni. Jövő héten szedné ki a szájsebész.

Mire számíthatok?


2021. febr. 23. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyulladásban van akkor fájni fog, kevésbé hat ilyenkor az érzéstelenítés is.
2021. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Kérj a háziorvostól antibiotikumot, hogy ne legyen gyulladt mire mész húzatni.
2021. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt lesz mikor szedi akkor borzasztó fájdalomra, inkább kérj még antibiotikumot, és halaszd míg le nem megy a gyulladás.
2021. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Hát nekem is azt mondták, hogy érezhetek valamit, de az, ami éreztem, inkább kellemes volt, mint fájdalmas. Letört fogról volt szó, ami nagyon begyulladt, kaptam egy gyenge antibiotikumot, de a gyulladást nem vitte le. Szóval nem kell félned, de az is lehet, hogy velem van a baj. :D
2021. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es akkor mázlid volt, én már több embert vittem "vésetni", eddig mindenki remegve jött ki...
2021. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!