Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtétre kit...

Bölcsességfog műtétre kit ajánlotok Budapesten?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne a 13.kerület, de másra is nyitott vagyok. Nagyon rossz a bölcsességfogam, vízszintesen fekszik, egyet már műtettem 2 éve, és az volt kb 2 óra, borzalmas volt. Most már Pesten élek, félek megcsinálni, de már annyira fáj, hogy muszáj lesz. Ezért szeretném a lehető legjobb orvost megtalálni erre, és hátha itt tudtok nekem ajánlani valakit.
2021. febr. 23. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Árkád Dental, Kóródy László. Négy helyen szedték ki a négy fogamat az évek során, és gyűlölöm a fogászatot, még a legdrágább magándokinál is ömlött a könnyem, annyira szar volt.

Nála egyszer véletlenül kötöttem ki (a korábbi dokim szülni ment, a sima fogorvos hozzányúlni se volt hajlandó, december volt és mindenhol elhajtottak, ráér az januárig, ha szedem a gyógyszert, majd nem fáj...), sokadik próbálkozásként kötöttem ki náluk.

Úgy kapta ki a fogamat, amihez a sima doki hozzányúlni se volt hajlandó, hogy ez mekkora műtét lesz, hogy csak pislogtam, és nála először nem bőgve és a fájdalomtól kábán jöttem ki a rendelőből.

Azóta szerencsére más gondom nem volt, de ha lesz, tuti hozzá megyek vissza.

2021. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Utánanézek
2021. febr. 25. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed, de én nagyon ajánlom az Artdent Fogászatot, azon belül is Dr. Varajti Artúrt. Nekem egy alsó, totál debil pozícióval és kanyargó gyökerekkel megáldott bölcsességfogat varázsolt ki a számból minimális fájdalommal, kb 20 perc alatt. Sokáig halasztgattam, mire végre rászántam magam a műtétre, de nem érte meg annyit idegeskedni emiatt, tized annyira se volt borzalmas, mint elképzeltem😅

2021. márc. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aktuális,mert még nem jutottam el sehova. Köszönöm!
2021. márc. 21. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!