Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4hettel műtét után?mennyire...

4hettel műtét után?mennyire normális?elmúlhat?

Figyelt kérdés

4hete teljes feltárásában kimutottek a jobb alsó bolcsessegfogam!kb 1oras volt-csontfúrás vésés minden volt!szedtem Dalacin 300-át illetve kaptam B komplexet.

Így 4het után meg mindig ízérzet kiesésem van illetve zsibbadas faj a torkom a nyelvem és tompán a fülem

Járt még valaki így? Voltam kontroll ön gyulladás nincs.de akkor mitől van meg “ennyi bajom”?


2021. febr. 24. 12:57
 1/2 anonim válasza:
Sajnos nem tudom a választ. Viszont ha nem vagy elégedett azzal, amit a doki mondott, akkor ne hagyd annyiban, kérd ki másik orvos véleményét is. És inkább előbb, mint később.
2021. febr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem,és sajnos a másik orvos is csak azt tudta mondani hogy türelem! Idő kell hogy minden vissza álljon viszont így enni és inni elég kellemetlen és szomrú
2021. febr. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!