Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül körülbelül egy...

Mennyibe kerül körülbelül egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Fogszabályzót szeretnék (felnőtt vagyok), azonban nem igazán tudom az effajta kezeléseknek milyen anyagi vonzata lenne.

Tudom, az anyagiak kényes téma, de ha esetleg valakinek van bármilyen tapasztalata, és szívesen megosztaná, akár privátban, nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm.



2021. febr. 27. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken 150e a nagyon minimum egy allcsontra. Innen csak feljebb van, pláne Budapesten. Plusz minden vizit a bordás soran olyan 10e forint.
2021. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen típus. Facebookon van egy zárt csoport, fogszabályzósok klubja néven, ott láthatsz több ilyen posztot, kommentet, de meg is kérdezheted bátran.
2021. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
A fogszabályzó nem kenyér vagy hasonló, amit megveszel és hazaviszed. Ez egy minimum 1-2 éves kezelés, felkeresel egy arra szakosodott rendelőt s ott beavatnak a fogszabályzás költségeibe.
2021. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
A fogszabályzó nem egy kenyér, de a kenyér előszeretettel ragad bele :D
2021. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Ez attól függ, hogy milyen fajta... az enyém pl majdnem 300.0000 volt (csak a feltétel). De az a drága fajta. Abban az a jó, hogy picivel jobban néz ki, annyira nem látszik, messziről fel sem tűnt, hogy fogszabis vagyok.

Utána nekem 2hetente kellett járni és minden alkalom 10.000 forint volt. Hát nem olcsó mulatság.

De szerintem van olyan hely, ahol olcsóbb ez az egész, de nem biztos.

2021. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
A teljes kezelés 1-2 millió összesen. A fogszabályozó maga az csak 20-80.000 Ft, de nem tudod magadnak feltenni, ez is pénz. Nem tudod melyik kell, ez is pénz. Kontrollok, állítás, stb.
2021. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!