Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hiányzó vérdugó minden esetben...

Hiányzó vérdugó minden esetben gondot okoz?

Figyelt kérdés

Pénteken távolították el műtéti úton a bölcsességfogam (alsó). Lazán össze van varrva és valami szivacsos cuccot is tett a doki a sebbe. Szombaton este fogmosáskor még láttam benne alvadt vért, ami az éjszaka folyamán valahogy eltűnt. Most már csak egy üreget látok, benne fehéres dologgal.

Nincs szájzáram és erős fájdalmam se. Folyamatosan fáj de bírható.

Szerintetek lehet emiatt bajom? Vagy ha nincs extrém fájdalom akkor minden rendben lesz így is?



2021. febr. 28. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kiműtötték a bölcsesség fogam és eleinte én is láttam benne az alvadt vért ami egyszer csak fehéres dologra változott. Nekem sem volt különösebb fájdalmam, orvoshoz csak egy héttel a műtét után mentem varratszedésre ahol megdicsért, hogy nagyon szépen gyógyult a sebem. Szerintem amíg nem kezd el jobban fájni addig nincsen gond. Amennyire tudom ha eltűnik a vérdugó azt észreveszi az ember akkor is ha nem nézegeti a sebet.
2021. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is úgy tudom hogy nagy fájdalmat okoz az ilyesmi. Akkor remélem nálam minden rendben van.
2021. febr. 28. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a fehér valami normális benne. Gyógyul a seb nekem is ilyen volt. Nem szabad piszkálni szivni. Ahogy gyógyul eltűnik az fehér valami.
2021. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mivel még mindig nem lett rosszabb a fájdalom (igaz, jobb se) , így bizakodom.
2021. márc. 1. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos minden rendben van. Azért kell idő a gyógyuláshoz
2021. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!