Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után, oldalt az...

Foghúzás után, oldalt az inyemből két kisebb csintszilánk áll ki. Nem a fogam darabja, mert az szépen kijött egyben. Mi lehet ez? Szúrja belül az arcom.

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a fogat a csontból mozgatják ki (kb. mint a betonból a vascsövet), ezért előfordulhat, hogy szilánkok maradnak a helyén. A foghúzás után ezeket le szokták csippenteni, de előfordul hogy nem vette észre. Menj vissza és leszedi neked.
2021. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
na jó erről mutass képet látnom kell
2021. márc. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már ráhúzódott az iny, nem látszik csak nagyon érzékeny.
2021. márc. 5. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, azután valahogy észrevétlenül elmúlt. Két eset lehetséges: vagy befordult úgy, hogy már nem zavaró, vagy egyszeüen áttörte az ínyt és kiesett.
2021. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a csontperemet tenyleg le szokták csippenteni, ha nem, akkor pedig idovel el fog simulni.
2021. márc. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma reggel ugy éreztem kicsit kijött jobban az inyből, és addig piszkáltam mig ki nem jött teljesen.

Kicsit vérzett de remélem kistmar jobban be tud gyógyulni a seb.

2021. márc. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!