Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj a gyökérkezelt fogam?

Miért fáj a gyökérkezelt fogam?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek!


Még februárban lett gyökér kezelve a fogam és akkor raktak bele (nem végleges) tömést.

A kezelés utan már nem fájt fogam de a héten rakták bele a végleges fedő tömést és azóta fáj az a fogam.



2021. márc. 3. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hónapig érzékeny volt, de elmúlt teljesen :)
2021. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt,nyomásérzetet is éreztem,majd elmúlik.
2021. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miután kiírtam a kérdést utána 2 napig teljesen elmúlt de most megint úgy fáj hogy besz@rok. :D
2021. márc. 6. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Áhh az nemjó,jobbulást.
2021. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem fájt a fogam amikor ideiglenes tömés volt benne gyökérkezeléskor.

Aztán mielőtt beletette volna a véglegeset az doktor, belenyúlt valami eszközzel minden gyökércsatornába (nem mertem kinyitni a szemem mert féltem, csak mindig mondta mit csinál, hogy megnyugtasson kicsit), és az egyik gyökércsatornában bizony élő ideget talált ami eszméletlenül fájt mikor hozzáért.. ekkor újabb adag ideiglenes tömést kaptam x hétre, aztán megint kiszedte a tömést, megint belepiszkált a gyökércsatornákba, ekkor már nem éreztem semmit, és így kaptam meg a végleges tömést.

A helyedben biztosan visszamennék, lehet nálad is egy kóbor ideg maradt benne.. mert egy helyesen gyökérkezelt fognak bizony semmire nem szabad érzékenynek lennie, hiszen már nem található meg benne, amivel érzékelne ideg .. Jobbulást kívánok!

2021. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!