Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Betömték az egyik fogamat...

Betömték az egyik fogamat viszont a tömés valahogy nagyon látszik, olyan mintha szuvas lenne a fogam. Ráadásul magánfogászatnál voltam, nem kevés pénzért. Nagyon zavar, hogy ennyire látszik. Újra kellene tömetnem?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem ahol a fogam és a tömés találkozik ott van egy fehér pont, amitől úgy néz ki mintha szuvasodna, vagy le lenne törve. Eléggé elvagyok keseredve mert anyagilag sem állok úgy és örültem, hogy most megtehettem, hogy magánhoz menjek erre ez történik. De hátha van valakinek tapasztalata vagy esetleg tudnátok jó magánfogászatot ajánlani, akik úgy megtudják csinálni a tömést, hogy az szép legyen és ne látszódjon a fog es a tömés között a különbség?

2021. márc. 10. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ahol megcsinálták, oda érdemes visszamenni egy felülvizsgálatra, hogy minden rendben van-e. Nekem eddig kétszer tömtek, mind a kettőnél maga a fogász mondta hogy ha bármi rendelleneset észlelek, akkor menjek vissza rögtön.

Ha nincs vele baj, akkor legalább megnyugszol ha ezt egy szakember mondja, ha pedig van, akkor ráérsz azon agyalni hogy hogyan tovább. De legalább tudod hogy mi a helyzet. Plusz fogásztól függően ha ő nem csinálta meg rendesen, akár ingyen, vagy kedvezményesen ki is javítja a hibát (erre azért nem vegyél mérget, de ha szerencséd van, kifoghatsz egy rendes fogorvost).

2021. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!